Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
245 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
78 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
165 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
192 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
144 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
95 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
102 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
6 900 000 € 15 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 7200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
525 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
630 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1369 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 475 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.