Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
1 507 300 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 666 300 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 205 600 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1148 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 554 800 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
7 216 200 € 8 960 € / sq.m.
  • Area: 805 sq.m.
  • Plot Area: 2033 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 539 200 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 800 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 2404 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 338 500 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
2 909 700 € 6 830 € / sq.m.
  • Area: 426 sq.m.
  • Plot Area: 2266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 793 400 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 613 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 515 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 639 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 1740 sq.m.
  • Plot Area: 3118 sq.m.
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.