Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
244 300 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 138 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
453 800 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 509 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
570 200 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 100 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 570 900 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 152 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
872 700 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
605 100 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 978 100 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4