Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
1 042 200 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
756 900 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
9 316 000 € 16 760 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
908 300 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 863 200 € 8 100 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
698 700 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
477 400 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 924 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 481 900 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4