Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
1 007 300 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 385 800 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 152 900 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
395 900 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 561 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 1979 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 115 600 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
198 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 247 500 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 027 700 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 770 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 339 200 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 493 500 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 542 sq.m.
  • Plot Area: 1806 sq.m.
  • Bedrooms: 3