Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
4 075 800 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 141 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
733 600 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 397 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 589 500 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
663 800 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 279 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 402 400 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
390 300 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5