Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 309 600 €
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 601 600 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 1022 sq.m.
  • Plot Area: 2289 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
6 194 500 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 1015 sq.m.
  • Plot Area: 4591 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 961 400 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
6 961 400 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 1504 sq.m.
  • Plot Area: 3007 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 710 900 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 660 600 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 1350 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 539 700 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 837 sq.m.
  • Plot Area: 3137 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 890 sq.m.
  • Plot Area: 2888 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 961 400 € 6 960 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
802 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
389 400 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 887 800 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 300 800 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1096 sq.m.
  • Bedrooms: 4