Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 594 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 10500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 450 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
530 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 768 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 280 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 2085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 900 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 650 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 600 000 € 18 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 320 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 551 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 791 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 2658 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5