Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
354 200 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Storeys count: 17
  • Bedrooms: 3
For Sale
319 500 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 3