Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 415 900 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 769 900 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 572 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 684 300 € 5 370 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 522 100 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 455 sq.m.
  • Plot Area: 7514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 834 700 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 569 sq.m.
  • Plot Area: 2693 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 840 500 € 8 770 € / sq.m.
  • Area: 666 sq.m.
  • Plot Area: 2108 sq.m.
  • Bedrooms: 4