Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
499 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
240 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 721 sq.m.
  • Plot Area: 5718 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 750 000 € 4 160 € / sq.m.
  • Area: 902 sq.m.
  • Plot Area: 1435 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 695 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 850 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 1020 sq.m.
  • Plot Area: 10200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Plot Area: 1146 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
865 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 475 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 444 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
4 300 000 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5