Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
400 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
525 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 200 000 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 1784 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
330 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
995 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 300 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4