Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
495 600 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
642 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 595 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
171 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 506 900 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5