Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 400 000 € 8 040 € / sq.m.
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 1398 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
252 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
231 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
485 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
315 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
85 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
670 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
160 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
140 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 495 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2