Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
262 700 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
194 100 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
147 900 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
140 800 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
209 900 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
175 100 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
132 500 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 500 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
182 200 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2