Compare properties

Real estate in Turkey on the map

Found 7042 listings:
For Sale
170 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
190 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
520 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
135 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
425 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
185 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
277 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
210 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
208 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.