Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
804 000 € 4 470 € / sq.ft.
  • Area: 180 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
518 000 € 2 830 € / sq.ft.
  • Area: 183 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
791 000 € 4 280 € / sq.ft.
  • Area: 185 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
614 000 € 3 490 € / sq.ft.
  • Area: 176 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 832 000 € 5 480 € / sq.ft.
  • Area: 1065 sq.ft.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
818 000 € 5 420 € / sq.ft.
  • Area: 151 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4