Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
545 000 € 3 190 € / sq.ft.
  • Area: 171 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 5 170 € / sq.ft.
  • Area: 116 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
654 000 € 6 170 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
791 000 € 7 460 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2