Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
859 000 € 6 510 € / sq.ft.
  • Area: 132 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 9 300 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 6 690 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 3 860 € / sq.ft.
  • Area: 113 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
654 000 € 4 840 € / sq.ft.
  • Area: 135 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
796 000 € 6 920 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 5 880 € / sq.ft.
  • Area: 116 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
706 000 € 6 090 € / sq.ft.
  • Area: 116 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 227 000 € 650 € / sq.ft.
  • Area: 1878 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3