Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
518 000 € 3 450 € / sq.ft.
  • Area: 150 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 3 930 € / sq.ft.
  • Area: 118 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 4 550 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
442 000 € 3 070 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
396 000 € 3 810 € / sq.ft.
  • Area: 104 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3