Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
600 000 € 2 880 € / sq.ft.
  • Area: 208 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
736 000 € 6 750 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2
For Sale
641 000 € 4 480 € / sq.ft.
  • Area: 143 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 4 840 € / sq.ft.
  • Area: 141 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 6 140 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2