Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
505 000 € 3 710 € / sq.ft.
  • Area: 136 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
886 000 € 7 770 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
654 000 € 3 300 € / sq.ft.
  • Area: 198 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
941 000 € 3 650 € / sq.ft.
  • Area: 258 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
627 000 € 5 700 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
872 000 € 5 700 € / sq.ft.
  • Area: 153 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
491 000 € 4 230 € / sq.ft.
  • Area: 116 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2