Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
668 000 € 4 840 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 4 270 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
654 000 € 6 060 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
954 000 € 6 630 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
763 000 € 5 490 € / sq.ft.
  • Area: 139 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
714 000 € 3 430 € / sq.ft.
  • Area: 208 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 610 € / sq.ft.
  • Area: 249 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
695 000 € 3 420 € / sq.ft.
  • Area: 203 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
736 000 € 5 370 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
791 000 € 7 830 € / sq.ft.
  • Area: 101 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3