Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
518 000 € 4 670 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 2 490 € / sq.ft.
  • Area: 219 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
518 000 € 2 380 € / sq.ft.
  • Area: 218 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
627 000 € 2 940 € / sq.ft.
  • Area: 213 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
709 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 182 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
845 000 € 4 020 € / sq.ft.
  • Area: 210 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5