Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
314 000 € 3 140 € / sq.ft.
  • Area: 100 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 2 450 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 810 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
287 000 € 1 970 € / sq.ft.
  • Area: 146 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
464 000 € 2 210 € / sq.ft.
  • Area: 210 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
654 000 € 5 690 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
382 000 € 3 600 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3