Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
402 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 103 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
423 000 € 3 990 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
364 000 € 2 660 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
266 000 € 2 610 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1