Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
491 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 126 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
886 000 € 5 790 € / sq.ft.
  • Area: 153 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
954 000 € 4 770 € / sq.ft.
  • Area: 200 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
763 000 € 6 630 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
884 000 € 4 990 € / sq.ft.
  • Area: 177 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
736 000 € 6 690 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
981 000 € 6 500 € / sq.ft.
  • Area: 151 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2