Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
682 000 € 3 000 € / sq.ft.
  • Area: 227 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
573 000 € 4 210 € / sq.ft.
  • Area: 136 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
682 000 € 1 700 € / sq.ft.
  • Area: 402 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
409 000 € 3 410 € / sq.ft.
  • Area: 120 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
763 000 € 3 620 € / sq.ft.
  • Area: 211 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
518 000 € 3 700 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
921 000 € 5 690 € / sq.ft.
  • Area: 162 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4