Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
200 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
230 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
310 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6
For Sale
269 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6
For Sale
269 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.