Compare properties

Real Estate Lemesou

Found 10976 listings:
For Sale
821 900 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 113 600 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 643 900 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 2
For Sale
3 229 100 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Plot Area: 986 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 3
For Sale
1 174 200 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 591 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 2
For Sale
2 700 700 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 983 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 2
For Sale
1 109 600 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1