Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
1 250 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 000 000 € 9 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 280 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 058 900 € 4 930 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
300 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
1 500 000 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
379 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
3 675 000 € 21 880 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 782 000 € 16 560 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 837 500 € 17 500 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 785 000 € 17 000 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
566 400 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 11 960 € / sq.m.
  • Area: 209 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
450 400 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
350 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
330 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
525 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
305 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
360 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3