Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
492 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
396 900 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 850 000 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
439 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 221 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
345 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 900 000 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
380 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
300 000 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 4 960 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 6 320 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
525 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
315 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
310 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3