Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
619 500 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
570 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
410 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
320 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 361 600 €
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
575 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
345 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3