Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
200 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 247 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 662 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
160 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
375 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1056 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
630 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.