Compare properties

Real Estate in Crete

Found 3561 listings:
For Sale
26 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
120 000 € 1 020 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
110 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
30 000 € 430 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 1 000 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 102 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
80 000 € 1 330 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2