Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
450 000 €
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
970 000 €
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 361 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 390 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 5 400 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
780 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 300 000 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
495 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
770 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
365 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 350 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 715 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2