Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 600 000 € 10 € / sq.m.
  • Area: 240000 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
3 500 000 € 17 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 150 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
3 500 000 € 29 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 940 000 € 6 930 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 850 000 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 400 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 300 000 € 6 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 800 000 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5