Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 200 000 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
350 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 900 000 € 13 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 11 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 6 820 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5 hectares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 550 000 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 748 sq.m.
  • Plot Area: 13 hectares
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 350 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
875 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 42 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 100 000 € 11 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5