Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
3 950 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 1157 sq.m.
  • Plot Area: 3958 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
319 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 5 930 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
450 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1338 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
530 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 721 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 705 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
700 000 € 5 740 € / sq.m.

Beautiful villa, Eparchia Larnakas, Republic of Cyprus

Eparchia Larnakas, Republic of Cyprus Details
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 248 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
565 700 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 4 660 € / sq.m.

Beautiful villa, Eparchia Larnakas, Republic of Cyprus

Eparchia Larnakas, Republic of Cyprus Details
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 268 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
480 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 448 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 325 000 € 8 830 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 850 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3