Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
1 100 000 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
395 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
645 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 253 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
630 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
470 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
980 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
999 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 300 000 €
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 €
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
398 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
595 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3