Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
690 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 716 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
450 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
325 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 427 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
352 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 807 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
360 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
807 400 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 1483 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 8 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 080 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
310 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
680 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
471 500 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 515 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
395 000 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
335 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 303 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2