Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
800 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 864 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 755 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
980 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
585 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
565 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 1137 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
670 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 450 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 6
For Sale
415 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
490 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4