Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
705 200 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 410 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 350 600 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 125 900 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
999 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 046 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 526 900 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 467 100 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
452 500 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 701 200 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
25 856 600 € 12 230 € / sq.m.
  • Area: 2114 sq.m.
  • Plot Area: 75000 sq.m.
  • Bedrooms: 15