Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
49 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
260 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
35 000 € 250 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
35 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
700 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 584 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
220 000 € 470 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 581 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
950 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3