Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
820 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
480 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
430 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
600 000 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
80 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 102 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
95 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
70 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
360 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 4
For Sale
30 000 € 350 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1