Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
80 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 150 000 € 5 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 608 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
740 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1168 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
250 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
300 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2