Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
85 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 100 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 703 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
400 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
45 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
240 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4