Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
375 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
365 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 000 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 806 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 350 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5