Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
110 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
850 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
80 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 459 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
460 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
300 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
255 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
420 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 247 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3