Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
850 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 731 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
970 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 7700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
Price on request
  • Area: 561 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
3 500 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 952 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
67 000 € 300 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
600 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
115 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 410 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 1